KUIDAS E-POEST OSTA?

Ostmine e-poest on lihtne. Selleks tuleb läbida järgnevad etapid:

1. Valige tooted
Meie esilehelt leiad kõik tooted, sealt saate ise valida, milline (millised) kõige rohkem meeldivad.

Tooteid saate leida ka kasutades otsingut. Sisestage toote nimi ainsuses või tootenime osa ning vajutage enter klahvi. Nüüd ilmuvad ekraanile kõik tooted, mis vastavad sisestatud otsingule.

Tootel klikkides saate avada toote infolehe, kus on põhjalikum informatsioon tootest. Kui toode on e-poe laoseisus, siis saate selle lisada ostukorvi. Kui toode on e-poe laoseisust otsa lõppenud, siis on võimalik esitada järeltellimus ja uue kaubalaadungi valmimisel saate selle kätte.

2. Lisage toode ostukorvi
Enne toote ostukorvi lisamist saate muuta soovitud ostukogust. Selleks sisestage soovitud kogus vastavasse lahtrisse või klikkige „+“ või „-“ nuppe. Toote saate lisada ostukorvi, kui vajutate nupule „Lisa korvi“.

Juba ostukorvi lisatud tooteid saate näha, kui liigute hiirega ekraani paremasse ülanurka, kus on kujutatud ostukoti märk ja selle ette toodud ostukorvi lisatud toodete arv ja summa. Klikkides ostukoti sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate siin muuta ostukorvi koguseid vastavatesse lahtritesse uute numbrite sisestamisega ja klikkides nuppu „Uuenda ostukorvi“. Ostukorvis olevaid tooteid saate eemaldada klikkides toote ees oleval väikesel ristikesel. Vajutades nupule „Jätka ostmist“ saate jätkata uute toodete ostukorvi lisamist.

3. Ostu vormistamine
Ostu vormistamiseks klikkige ostukorvis asuval nupul „Maksma“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate sisestada info ostja ja kauba saaja kohta. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita. Kontollige palun kindlasti andmed kaks korda üle, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed.

Valige soovitud tarneviis loetelust ja tehke vastavasse lahtrisse mumm. Peale tarneviisi valimist lisatakse valitud tarneviisi maksumus Teie ostukorvi, mida saate näha lehe allosas. Soovi korral saate lisada lahtrisse „Märkused tellimuse kohta“ veel midagi, mida peate oluliseks meile edastada.

Ostu vormistamiseks klikkige nuppu „Vormista ost“ (või “Esita tellimus”). Teid suunatakse edasi järgmisele lehele, kust leiate pangaülekande tegemiseks vajalikud andmed.

4. Tasuge pangaülekandega
Ostu eest saate tasuda tehes pangaülekande meie arvelduskontole.

Kirjuta ülekande selgitusse tellimuse number. Teie tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie arvelduskontole.

Peale tasumist saadetakse Teie e-postiaadressile, mille sisestasite ostu vormistamise etapis ostja aadressiks, tellimiskinnitus. Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.